Sizlerin Mutlu, Huzurlu Ve Sağlıklı Olmanız İçin…

Sağlık, otel, devre mülk ve devre tatil olarak projelendirilen Avrasya termal, Marmara’nın incisi ve en engin termal su kaynaklarına sahip Yalova Armutlu da tavşan tepe mevkiinde modern ve 5 yıldızlı sosyal tesisleriyle, geniş peyzaj alanlarıyla tertemiz havasıyla 17,297 m2 arazide inşa edilecektir.

Avrasya Termal her yönüyle kaliteli, sağlık, dinçlik ve güzellik kaynağı olan termal suyu ile bölgede modern bir tatil köyü kompleksi olma hedefindedir.

Bay ve Bayan SPA alanları, termal havuzları, Türk hamamları, jakuzileri, sauna ve buhar odaları, tuz odası, masaj salonları, bayanlara özel kür merkezi, açık kapalı fitness, futbol, basketbol, voleybol, sahaları, çocuk parkı, açık yüzme havuzları, aquaparkı, yürüyüş yolları, oturma alanları ile kafeteryaları, aileniz ile birlikte lezzetli ve sağlıklı yemek yiyebileceğiniz restoranlarıyla, rahat ve güvenli alış veriş yapabileceğiniz AVM si, sinema ve toplantı salonları projenin önemli bileşenleridir.

Müşteri memnuniyet çerçevesinde satış sözleşmesi ile sağlanan hukuki hak ve sorumluluklar garanti altına alınmıştır. Proje başlangıç, bitiş ve teslim tarihleri belirlenmiş devre mülk ve devre tatil daireleri AVRASYA TERMAL Ltd. Şti güvencesiyle nesilden nesile aktarabilecek tapulu bir yatırımıdır.

Sorunuz mu var? Bize Ulaşın